Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy, LUBLIN

Szkolenie zatytułowane Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Euro-dotacje. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-02 i potrwa ono do 2012-10-03.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Prawne, celne, ochrona danych. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Zajazd pod Kasztanami. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako LUBLIN województwo Lubelskie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1325.20 PLN.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-02, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 200 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy, przypisanego do kategorii – Finansowe, Prawne, celne, ochrona danych – zachęca Euro-dotacje mająca swą siedzibę w mieście Lublin.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *