Prawo Budowlane: Realizacja procesu inwestycyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami – 2-dniowe wa, WARSZAWA

Chcemy zaprezentować Prawo Budowlane: Realizacja procesu inwestycyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami – 2-dniowe wa. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-11-26 i potrwa ono do 2012-11-27. Organizatorem jest Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1460.63 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo Budowlane: Realizacja procesu inwestycyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami – 2-dniowe wa, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prawo Budowlane: Realizacja procesu inwestycyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami – 2-dniowe wa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *