Prawne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi – PFK-PZZL/ZPKAT (EFS)., Katowice

Szkolenie pt. Prawne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi – PFK-PZZL/ZPKAT (EFS)., które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Altkom Akademia S.A.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 oraz zakończy się 2012-10-26.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, praca w zespole, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, prawo pracy.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 769.45.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi – PFK-PZZL/ZPKAT (EFS)., przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, praca w zespole, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, prawo pracy – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca swą siedzibę w mieście m. st. Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Prawne aspekty zarządzania zasobami ludzkimi – PFK-PZZL/ZPKAT (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *