Praktyczne sposoby Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy w świetle orzecznictwa- studium newra, Katowice

Pragniemy przedstawić Praktyczne sposoby Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy w świetle orzecznictwa- studium newra. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-10-23. Organizatorem jest Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Diament. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 492.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Praktyczne sposoby Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy w świetle orzecznictwa- studium newra, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, rozwój osobisty – zaprasza Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex mająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Praktyczne sposoby Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy w świetle orzecznictwa- studium newra.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *