Praktyczne aspekty nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy., Gdańsk

Szkolenie o nazwie Praktyczne aspekty nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy SEKA SA Oddzial w Gdańsku. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-13.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Prawne, Zawodowe, prawo pracy.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia CTO Zieleniak. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 200.00 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Praktyczne aspekty nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy., przypisanego do kategorii – Prawne, Zawodowe, prawo pracy – zachęca SEKA SA Oddzial w Gdańsku mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Praktyczne aspekty nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *