Praktyczne aspekty bezpieczeństwa IT dla managerów – BS.IT MA/ABIEFS (EFS)., Katowice

Termin szkolenia pt.: Praktyczne aspekty bezpieczeństwa IT dla managerów – BS.IT MA/ABIEFS (EFS)., ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-14 oraz zakończy się 2013-01-17. Jesteśmy znani jako Altkom Akademia S.A. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, internet.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zapewne zaletą opisanego tutaj szkolenia jest fakt, iż należy do kategorii bezpłatnych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt szkolenia. Jeśli ta informacja jest istotna, zapoznaj się ze szczegółową informacją o ofercie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Praktyczne aspekty bezpieczeństwa IT dla managerów – BS.IT MA/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, internet – zaprasza Altkom Akademia S.A. mająca siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Praktyczne aspekty bezpieczeństwa IT dla managerów – BS.IT MA/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *