Pracownik administracyjno-biurowy, Poznań

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy MatiConsulting pt.: Pracownik administracyjno-biurowy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-15.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 990.00.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 10%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *