Podstawy wykorzystania testu MMPI – badanie, interpretacja, opracowanie wyników, SOPOT

Oferujemy nowe szkolenie firmy Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin pt.: Podstawy wykorzystania testu MMPI – badanie, interpretacja, opracowanie wyników. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-10-25, zaś koniec 2013-10-26.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Medyczne, Zawodowe.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako SOPOT województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 420.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Podstawy wykorzystania testu MMPI – badanie, interpretacja, opracowanie wyników, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zaprasza Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin posiadająca siedzibę w miejscowości Sopot.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Podstawy wykorzystania testu MMPI – badanie, interpretacja, opracowanie wyników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *