Podstawy obsługi komputera z Internetem, Łódź

Szkolenie pt. Podstawy obsługi komputera z Internetem, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Edukey – Szkolenia i marketing. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-05 oraz zakończy się 2012-11-06.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja, inne, internet. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Łódź woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 342.00 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 10%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu albo też jej zdobycia.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Podstawy obsługi komputera z Internetem, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja, inne, internet – zaprasza Edukey – Szkolenia i marketing mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Podstawy obsługi komputera z Internetem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *