Podstawowy kurs psychoterapii ericksonowskiej, SOPOT

Chcemy Państwu zaprezentować Podstawowy kurs psychoterapii ericksonowskiej. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-09-27, zaś koniec 2013-11-08. Organizatorem jest firma Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Medyczne, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są podane jako SOPOT województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 450.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Podstawowy kurs psychoterapii ericksonowskiej, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zachęca Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin mająca swą siedzibę w mieście Sopot.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Podstawowy kurs psychoterapii ericksonowskiej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *