Podróże służbowe i delegowanie pracowników w 2012 r. na tle proponowanych zmian, Bielsko Biała

Data szkolenia o nazwie: Podróże służbowe i delegowanie pracowników w 2012 r. na tle proponowanych zmian, jest planowany w dniu 2012-12-07. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, księgowość, rachunkowość.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Centrum szkoleniowe Solver. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Bielsko Biała woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 405.90 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Podróże służbowe i delegowanie pracowników w 2012 r. na tle proponowanych zmian, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dział Personalny HR, kadry i płace, kontrola i płace, księgowość, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w mieście Katowice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Podróże służbowe i delegowanie pracowników w 2012 r. na tle proponowanych zmian.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *