Podatek VAT-zmiany od 1 stycznia 2013, o których warto już wiedzieć, Wadowice

Pragniemy Państwu zaoferować Podatek VAT-zmiany od 1 stycznia 2013, o których warto już wiedzieć. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-10-11. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej zdobycia.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Dworek Mikołaj.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Wadowice woj. Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 381.30.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Podatek VAT-zmiany od 1 stycznia 2013, o których warto już wiedzieć, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Podatek VAT-zmiany od 1 stycznia 2013, o których warto już wiedzieć.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *