PODATEK VAT PROBLEMY I NAJNOWSZE ZMIANY NA ROK 2013, Szczecin

Szkolenie pt. PODATEK VAT PROBLEMY I NAJNOWSZE ZMIANY NA ROK 2013, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-12-12.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Szczecin woj. ZACHODNIOPOMORSKIE.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 405.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu PODATEK VAT PROBLEMY I NAJNOWSZE ZMIANY NA ROK 2013, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: PODATEK VAT PROBLEMY I NAJNOWSZE ZMIANY NA ROK 2013.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *