PODATEK VAT A ROZPORZĄDZENIE RADY UE nr 282/2011 ORAZ ŚWIADCZENIA PRACOWNICZE, Gdynia

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy Ekspert sp. z o. o. o nazwie: PODATEK VAT A ROZPORZĄDZENIE RADY UE nr 282/2011 ORAZ ŚWIADCZENIA PRACOWNICZE. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-24.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Morski Instytut Rybacki. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Gdynia woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 490.77 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu PODATEK VAT A ROZPORZĄDZENIE RADY UE nr 282/2011 ORAZ ŚWIADCZENIA PRACOWNICZE, przypisanego do kategorii – Księgowe, podatki – zaprasza Ekspert sp. z o. o. mająca swą siedzibę w miejscowości BYTÓW.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PODATEK VAT A ROZPORZĄDZENIE RADY UE nr 282/2011 ORAZ ŚWIADCZENIA PRACOWNICZE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *