Podatek dochodowy od osób prawnych-Zamknięcie roku 2012, Tarnów

Oferujemy następne szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. pt.: Podatek dochodowy od osób prawnych-Zamknięcie roku 2012. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-17.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Zakład Energetyczny. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Tarnów woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 381.30.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Podatek dochodowy od osób prawnych-Zamknięcie roku 2012, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Podatek dochodowy od osób prawnych-Zamknięcie roku 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *