Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r., Wrocław

Przebieg szkolenia pt.: Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r., jest planowany w dniu 2012-10-17. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział BDO Wrocław.Miejsce jest w ofercie podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 528.90 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Podatek dochodowy od osób prawnych w 2012 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *