PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH (CIT) W ŚWIETLE PROJEKTU ZMIAN NA 2013 R ORAZ BIEŻĄCE PROBLEMY PO, Kraków

Chcemy Państwu zaprezentować PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH (CIT) W ŚWIETLE PROJEKTU ZMIAN NA 2013 R ORAZ BIEŻĄCE PROBLEMY PO. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-23. Organizatorem jest MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, handlowe, cywilne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 430.50.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH (CIT) W ŚWIETLE PROJEKTU ZMIAN NA 2013 R ORAZ BIEŻĄCE PROBLEMY PO, przypisanego do kategorii – Prawne, handlowe, cywilne – zachęca MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. mająca siedzibę w miejscowości LUBLIN.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH (CIT) W ŚWIETLE PROJEKTU ZMIAN NA 2013 R ORAZ BIEŻĄCE PROBLEMY PO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *