PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013, Lublin

Chcemy przedstawić PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-18. Organizatorem jest firma Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Mercure Unia.Miejsce jest w ofercie określone jako Lublin województwo Lubelskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 479.70.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR – zachęca Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *