PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013, Łódź

Termin szkolenia : PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013, jest planowany w dniu 2012-12-11. Jesteśmy znani jako Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Iness.Miejsce jest w ofercie określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 479.70.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR – zaprasza Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex posiadająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH- PIT 2012/2013.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *