Płatnik w teorii i praktyce, Gdynia

Oferujemy nowe szkolenie Ekspert sp. z o. o. o nazwie: Płatnik w teorii i praktyce. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-09-28.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Księgowe, programy księgowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Morski Instytut Rybacki. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Gdynia woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 244.77 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Płatnik w teorii i praktyce, przypisanego do kategorii – Księgowe, programy księgowe – zachęca Ekspert sp. z o. o. mająca siedzibę w miejscowości BYTÓW.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Płatnik w teorii i praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *