Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, KRAKÓW

Szkolenie zatytułowane Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MERTON Instytut Szkoleń. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-09-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako KRAKÓW woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 369.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza MERTON Instytut Szkoleń z siedzibą w mieście Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *