Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji, Sopot

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-06-12, zaś koniec 2013-06-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Haffner****.Położenie jest w ofercie określone jako Sopot województwo Pomorskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 2078.70 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 300 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-06-11.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *