Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji, Kraków

Oferujemy następne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-05-13, zaś koniec 2013-05-15.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 2078.70.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-05-10 i upust jest równa według prowadzących 300 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Planowanie, sterowanie i harmonogramowanie produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *