Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012/2013r., Katowice

Przedstawiamy następne szkolenie Eurodirect filia BDO Sp z o.o. o nazwie: Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012/2013r.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-17.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, administracyjne, prawo pracy, administracji publicznej, czas pracy.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w BDO Katowice. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 479.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012/2013r., przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, administracyjne, prawo pracy, administracji publicznej, czas pracy – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Planowanie i rozliczanie czasu pracy w 2012/2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *