Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenie Otwarte, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-01.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował PERSPECTA.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 307.50.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje – zaprasza Perspecta mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *