Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta zatytułowane: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-07.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w PERSPECTA. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *