Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta zatytułowane: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-07.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w PERSPECTA. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *