Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-01-21.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez firmę w PERSPECTA. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 0.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *