Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych, Gdańsk

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Perspecta zatytułowane: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-24.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 307.50.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje – zachęca Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *