Pisanie i rozliczanie wniosków unijnych

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Perspecta pt.: Pisanie i rozliczanie wniosków unijnych. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin nie posiada jednoznacznie określonego startu.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w treści wskazane, gdzie miałby się on znajdować.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź samego jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pisanie i rozliczanie wniosków unijnych, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego – zachęca Perspecta posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Pisanie i rozliczanie wniosków unijnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *