Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, Bełchatów

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Seka ŁÓDŹ zatytułowane: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-13.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Medyczne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w SEKA BEŁCHATÓW. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Bełchatów województwo Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 120.00.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, przypisanego do kategorii – Medyczne – zachęca Seka ŁÓDŹ posiadająca siedzibę w mieście ŁÓDŹ.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *