Organizacja transportu wewnątrz przedsiębiorstwa, Wrocław

Szkolenie pt. Organizacja transportu wewnątrz przedsiębiorstwa, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-02-14, zaś koniec 2013-02-15.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował HOTEL CAMPANILE WROCŁAW.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1586.70 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-02-13 i obniżka jest równa według firmy 200 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Organizacja transportu wewnątrz przedsiębiorstwa, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Organizacja transportu wewnątrz przedsiębiorstwa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *