Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej, Kraków

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-18 i potrwa ono do 2013-03-19. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-03-15.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *