Optymalizacja podatkowa w działalności gospodarczej, Gdynia

Szkolenie pt. Optymalizacja podatkowa w działalności gospodarczej, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Ekspert sp. z o. o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-05.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Morski Instytut Rybacki.Miejsce jest w ofercie określone jako Gdynia województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 613.77 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Optymalizacja podatkowa w działalności gospodarczej, przypisanego do kategorii – Finansowe, podatki – zachęca Ekspert sp. z o. o. z siedzibą w mieście BYTÓW.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Optymalizacja podatkowa w działalności gospodarczej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *