Optymalizacja kosztów pracy – PFK-OKP/ZPKAT (EFS)., Katowice

Chcemy zaoferować Optymalizacja kosztów pracy – PFK-OKP/ZPKAT (EFS).. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-10-29 oraz zakończy się 2012-10-31. Organizatorem jest firma Altkom Akademia S.A., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, praca w zespole, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice.. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Katowice woj. Śląskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź też samego jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 769.45 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Optymalizacja kosztów pracy – PFK-OKP/ZPKAT (EFS)., przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, praca w zespole, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Optymalizacja kosztów pracy – PFK-OKP/ZPKAT (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *