okresowe pracowników słuzby bhp i osób wykonujących zadania tej służby, Katowice

Chcemy zaoferować okresowe pracowników słuzby bhp i osób wykonujących zadania tej służby. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-02-12 oraz zakończy się 2013-02-15. Organizatorem jest firma SEKA S.A., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: BHP.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w SEKA S.A.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 590.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu okresowe pracowników słuzby bhp i osób wykonujących zadania tej służby, przypisanego do kategorii – BHP – zaprasza SEKA S.A. z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: okresowe pracowników słuzby bhp i osób wykonujących zadania tej służby.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *