okresowe bhp pracowników na stanowiskach robotniczych, Katowice

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie SEKA S.A. o nazwie: okresowe bhp pracowników na stanowiskach robotniczych. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-26.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: BHP.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w SEKA SA. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 80.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu okresowe bhp pracowników na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca SEKA S.A. mająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: okresowe bhp pracowników na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *