Odpowiedzialność przewoźnika drogowego i spedytora w transakcjach krajowych i międzynarodowych, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Odpowiedzialność przewoźnika drogowego i spedytora w transakcjach krajowych i międzynarodowych, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy J.G.Training szkolenia specjalistyczne. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, celne.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu lub jej uzyskania.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1463.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Odpowiedzialność przewoźnika drogowego i spedytora w transakcjach krajowych i międzynarodowych, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, celne – zachęca J.G.Training szkolenia specjalistyczne z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Odpowiedzialność przewoźnika drogowego i spedytora w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *