Odpowiedzialność farmaceuty w praktyce zawodowej, Warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Medino pt.: Odpowiedzialność farmaceuty w praktyce zawodowej. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-15.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Medyczne, Zawodowe, zdrowie/uroda, prawne.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 233.70 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Odpowiedzialność farmaceuty w praktyce zawodowej, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe, zdrowie/uroda, prawne – zaprasza Medino z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Odpowiedzialność farmaceuty w praktyce zawodowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *