Odczytywanie emocji i rozpoznawanie kłamstwa w biznesie i nie tylko.

Szkolenie o nazwie Odczytywanie emocji i rozpoznawanie kłamstwa w biznesie i nie tylko., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy „DOCEO” Marcin Smoliński. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż nie posiada jednoznacznie określonego startu.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, negocjacje, interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało w ofercie zaznaczone.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 507.38 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-09-30.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Odczytywanie emocji i rozpoznawanie kłamstwa w biznesie i nie tylko., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, negocjacje, interpersonalne – zachęca „DOCEO” Marcin Smoliński mająca siedzibę w mieście Bydgoszcz.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Odczytywanie emocji i rozpoznawanie kłamstwa w biznesie i nie tylko..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *