Ochrona znaku towarowego i jego wartość, Warszawa

Data szkolenia : Ochrona znaku towarowego i jego wartość, jest planowany w dniu 2012-11-28. Jesteśmy znani jako Akademia Marketingu ATRIUM i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Marketingowe, Prawne, biznesowe, reklama, sprzedaż, handlowe, konsumenckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Atrium Centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej uzyskania.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1094.70.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Ochrona znaku towarowego i jego wartość, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Prawne, biznesowe, reklama, sprzedaż, handlowe, konsumenckie – zaprasza Akademia Marketingu ATRIUM posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Ochrona znaku towarowego i jego wartość.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *