Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów, KaAZIMIERZ DOLNY

Termin szkolenia pt.: Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-18, zaś koniec 2012-10-20. Jesteśmy znani jako Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Medyczne, specjalistyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Bankowy Ośrodek Szkol.-Wypoczynkowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako KaAZIMIERZ DOLNY woj. Lubelskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 990.00.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów, przypisanego do kategorii – Medyczne, specjalistyczne – zachęca Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji mająca siedzibę w miejscowości Lublin.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy stomatologów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *