Ochrona praw podatnika w postępowaniu podatkowym, Poznań

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Value Lab Sp. z o.o. zatytułowane: Ochrona praw podatnika w postępowaniu podatkowym. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-09-24 i potrwa ono do 2012-09-25.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował PWB – sale szkoleniowe.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Opisane tutaj powyżej szkolenie należy bezpłatnych. Fakt ten może być efektem dofinansowania. O tę ewentualność należy zapytać organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Ochrona praw podatnika w postępowaniu podatkowym, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki – zachęca Value Lab Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Ochrona praw podatnika w postępowaniu podatkowym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *