Ochrona danych osobowych w jednostkach organizacyjnych administracji publicznej, WARSZAWA

Oferujemy kolejne szkolenie firmy MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. pt.: Ochrona danych osobowych w jednostkach organizacyjnych administracji publicznej. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-10.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, ochrona danych. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 492.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Ochrona danych osobowych w jednostkach organizacyjnych administracji publicznej, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, ochrona danych – zaprasza MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. z siedzibą w mieście LUBLIN.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Ochrona danych osobowych w jednostkach organizacyjnych administracji publicznej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *