Ochrona danych osobowych, Łódź

Chcemy Państwu zaoferować Ochrona danych osobowych. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest firma Szkolenia Łódź, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 290.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Ochrona danych osobowych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja – zachęca Szkolenia Łódź posiadająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Ochrona danych osobowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *