OCENA OKRESOWA PRACOWNIKÓW – Warsztaty praktyczne, Zakopane

Przebieg szkolenia o nazwie: OCENA OKRESOWA PRACOWNIKÓW – Warsztaty praktyczne, ma planowany początek w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-12. Jesteśmy znani jako MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Czarny Potok***.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 2275.50 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu OCENA OKRESOWA PRACOWNIKÓW – Warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, HR, rekrutacja, kierownicze – zachęca MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. mająca swą siedzibę w miejscowości LUBLIN.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: OCENA OKRESOWA PRACOWNIKÓW – Warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *