Ocena okresowa pracowników, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaprezentować Ocena okresowa pracowników. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-11-08 oraz zakończy się 2012-12-08. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie, motywacja, inne, zarządzanie talentami.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 528.90.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub samego jej zdobycia.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Ocena okresowa pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, okresowa ocena pracowników, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie, motywacja, inne, zarządzanie talentami – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Ocena okresowa pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *