Obsługa sekretariatu i biura, Poznań

Termin szkolenia o nazwie: Obsługa sekretariatu i biura, jest planowany w dniu 2012-10-20. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 455.00 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Last Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 30%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa sekretariatu i biura, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Obsługa sekretariatu i biura.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *