Obsługa sekretariatu i biura, Poznań

Szkolenie o nazwie Obsługa sekretariatu i biura, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-09-18.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 385.00 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 30%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-09-17.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Obsługa sekretariatu i biura, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Obsługa sekretariatu i biura.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *