OBOWIĄZKI PŁATNIKA ZWIĄZANE Z ROZLICZANIEM SKŁADEK NA UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE , Katowice

Termin szkolenia : OBOWIĄZKI PŁATNIKA ZWIĄZANE Z ROZLICZANIEM SKŁADEK NA UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE , jest planowany w dniu 2012-10-12. Jesteśmy znani jako GALERIA SZKOLEŃ i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział INTER-PRODRYN.Położenie jest w ofercie określone jako Katowice województwo Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 307.50 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu OBOWIĄZKI PŁATNIKA ZWIĄZANE Z ROZLICZANIEM SKŁADEK NA UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE , przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: OBOWIĄZKI PŁATNIKA ZWIĄZANE Z ROZLICZANIEM SKŁADEK NA UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE, ZDROWOTNE I FUNDUSZE .

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *