NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, Katowice

Szkolenie zatytułowane NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-12-13.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Administracja, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Hotel Diament. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Katowice województwo Śląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 602.70.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej – zachęca Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *